zlot

VII Zlot Pojazdów Zabytkowych w Oławie tuż, tuż

UNIKatowy Team z UNIKAtową kolekcją

Długie dni, krótkie noce, lato, ciepłe wieczory… Nic tylko przyjechać się zabytkowym kabrioletem i poczuć ciepły, letni wiatr we włosach.

Już niedługo na oławskiej ziemi będzie można zrealizować tę przyjmą wizję – już niedługo, bo 24 czerwca VII edycja Oławskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. To nie tylko gratka dla pasjonatów klasyków motoryzacji. Ponad 1500 zabytkowych samochodów to wyjątkowe wydarzenia dla każdego. Oczywiście UNIKatowy Team Unikcars nie ominie takiej okazji! Po raz siódmy zaprezentujemy naszą UNIKatową kolekcję, a wśród niej niespodzianka – całkiem nowe perełki na czterech kółkach.

W programie Zlotu zaplanowano same atrakcje i nie sposób ominąć któregokolwiek z punktów.. Prezentacja Oldtimerów, konkursy na najładniejsze pojazdy, licytacja „zlotu z lotu ptaka” helikopterem, parada ulicami Oławy, koncerty polskich gwiazd sprawią, że ten dzień będzie niezwykle unikatowy.

Szczęśliwiec wyjedzie ze Zlotu symbolem motoryzacji PRL-u – Fiatem 126p! To nagroda w wielkiej loterii „Oławski Klasyk”. Kupony loteryjne możesz nabyć już od poniedziałku w naszej siedzibie i Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, oraz w dniu Zlotu od 9.00 do 16.00.

Jesteś ciekaw czym Unikatowym Cię zaskoczymy? Spotkajmy się 24. w Oławie!