Freightliner Classic XL

  • Rok produkcji2002 r.
  • Pojemność silnika15 125 cm3
  • Moc500 KM
  • Masa własna23 600 kg
Freightliner Classic XL
Marka Freightliner jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych marek na rynku transportu ciężarowego. Ten ogromny ciągnik wzbudza zachwyt nie tylko innych kierowców samochodów ciężarowych, ale również wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zachwyt, nawet największych laików, może wzbudzić również silnik, skrywający pod maską moc 500 KM, przy pojemności 12,7 l.

W Polsce model ten jest przede wszystkim kojarzony ze Świętami Bożego Narodzenia, kiedy to jeden z największych na świecie producentów napojów gazowanych wykorzystuje go do promocji swojego produktu. Naszym ciągnikiem Freightliner również podróżuje Święty Mikołaj!

Wynajmij to auto

captcha

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest Ewa Naworol prowadząca działalność gospodarczą pod firmą UNIKCARS Ewa Naworol z siedzibą w Jelczu Laskowicach 55-220, przy ul. Kasztanowej 9, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 141339, NIP: 6471660207 Wszystkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl

Państwa dane będą przetwarzane:
- w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.

Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

         GALERIA