Jaguar E-type

  • Rok produkcji1973 r.
  • Pojemność silnika5344 cm3
  • Moc276 KM
  • Masa własna1120 kg
Jaguar E-type
Połączenie piękna z jakością wykonania Jaguara E-type sprawiło, że ten model stał się ikoną motoryzacji lat 60′.

Model z 1973 roku jest 3. serią Jaguarów E-type, która została wyposażona w większy i mocniejszy silnik, wzmocnione hamulce oraz wspomaganie kierownicy. Początkowo ten model miał być produkowany jedynie na potrzeby słynnego 24 – godzinnego wyścigu Le Mans, jednak szybko wprowadzono go do masowej produkcji. 12 – cylindrowy silnik o pojemności 5344 cm3 sprawia, że jego ryk jest miodem na uszy dla każdego miłośnika motoryzacji.

Nie tylko to, co znajduje się pod maską Jaguara budzi szacunek na drodze, ale również walory estetyczne, które przykują uwagę przechodniów i innych kierowców. W rankingu przygotowanym przez The Daily Telegraph na najpiękniejsze auto XX wieku zajął pierwsze miejsce, a sam Enzo Ferrari określił go mianem „Najpiękniejszego samochodu, jaki kiedykolwiek został stworzony“!

Ten wyjątkowy, sportowy samochód osiągał wiele sukcesów w sportach motorowych, przede wszystkim w amerykańskich wyścigach.

To auto wypożyczamy jedynie do sesji zdjęciowych.

Wynajmij to auto

captcha

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest Ewa Naworol prowadząca działalność gospodarczą pod firmą UNIKCARS Ewa Naworol z siedzibą w Jelczu Laskowicach 55-220, przy ul. Kasztanowej 9, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 141339, NIP: 6471660207 Wszystkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl

Państwa dane będą przetwarzane:
- w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.

Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

         GALERIA