Jaguar SS

  • Rok produkcji1939 r.
  • Pojemność silnika1776 cm3
  • Moc65 KM
  • Masa własna1400 kg
Jaguar SS
Historia motoryzacji. Jaguar SS to czteroosobowe, luksusowe auto, wyprodukowane tuż przed rozpoczęciem II Wojny Światowej, kiedy to produkcja została wstrzymana. Jeszcze przed Wojną, nazwa marki brzmiała SS Cars, jednak w roku 1945, ze względu na zbyt mocne skojarzenia z niemieckimi oddziałami Schutzstaffel (w skróce SS), zmieniona została na słynną do dnia dzisiejszego markę Jaguar.

W 1938 roku producent wprowadził wiele zmian, mających udoskonalić ten samochód – nie tylko zastosowano nowy silnik, czterocylindrowy o pojemności 1,8 l, ale również powiększono wymiary auta oraz rozstaw jego osi.

SS to jeden z najbardziej estetycznych, ale także jeden z najrzadszych modeli Jaguara, dlatego stanowi tak cenny kąsek dla kolekcjonerów zabytkowych samochodów. Już teraz samemu możesz się przekonać, w czym tkwi fenomen tego auta, wybierając właśnie jego do podróży na swój ślub.

To auto zmieści 4 osoby.

Wynajmij to auto

captcha

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest Ewa Naworol prowadząca działalność gospodarczą pod firmą UNIKCARS Ewa Naworol z siedzibą w Jelczu Laskowicach 55-220, przy ul. Kasztanowej 9, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 141339, NIP: 6471660207 Wszystkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl

Państwa dane będą przetwarzane:
- w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.

Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

         GALERIA