Pontiac Bonneville

  • Rok produkcji1968 r.
  • Pojemność silnika6375 cm3
  • Moc300 KM
  • Masa własna1855 kg
Pontiac Bonneville

Pontiac Bonneville to ogromne, najcięższe w swojej klasie, przestronne auto, które cieszyło się dużym zainteresowaniem na rynku amerykańskim ze względu na sportową sylwetkę. Nadwozie GM B, na którym został zrobiony Pontiac jest 4. najlepiej sprzedającym się nadwoziem w historii motoryzacji.

Model ten, ze względu na swój unikatowy wygląd i charakter, był wielokrotnie wykorzystywany w różnych reklamach oraz produkcjach filmowych, takich jak „Aniołki Charliego”, „Bullitt”, „Kojak” czy w serialu „Starsky i Hutch”. Rodzina modeli z roku 1968 została wyposażona w kilka istotnych elementów odróżniających je od innych: uchylane szyby boczne, zmodyfikowany grill z charakterystycznymi zasłonami reflektorów oraz tylne oświetlenie.

Jeśli poszukujesz auta, które sprawi, że będziesz z daleka wyróżniał się na drodze, to Pontiac jest idealnym wyborem.

Auto to zmieści 3 osoby plus kierowcę.

Wynajmij to auto

captcha

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest Ewa Naworol prowadząca działalność gospodarczą pod firmą UNIKCARS Ewa Naworol z siedzibą w Jelczu Laskowicach 55-220, przy ul. Kasztanowej 9, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 141339, NIP: 6471660207 Wszystkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl

Państwa dane będą przetwarzane:
- w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.

Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

         GALERIA