Rolls Royce Silver Spur

  • Rok produkcji1988 r.
  • Pojemność silnika6750 cm3
  • Moc223 KM
  • Masa własna2470 kg
Rolls Royce Silver Spur

Jeśli poszukujesz auta, które będzie zarówno subtelne jak i prestiżowe, to Rolls Royce Silver Spur okaże się idealnym wyborem. Jest to duży, bogato wyposażony samochód, posiadający charakterystyczną statuetką Spirit of Ecstasy na masce.

Rolls – Royce Silver Spur to drugi model z najnowszej generacji Rolls – Royców, synonim luksusu i bogactwa. Modele te posiadają gwarancję na 160 tys. km bez otwarcia maski.

Cechą nadającą wyjątkowości temu autu jest to, że wszystkie modele montowane były indywidualnie dla każdego Klienta, a charakterystyczna cienka linia na boku limuzyny malowana jest ręcznie przez jedynego na świecie specjalistę.

Auto może przewieźć 3 osoby plus kierowcę.

Wynajmij to auto

captcha

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest Ewa Naworol prowadząca działalność gospodarczą pod firmą UNIKCARS Ewa Naworol z siedzibą w Jelczu Laskowicach 55-220, przy ul. Kasztanowej 9, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 141339, NIP: 6471660207 Wszystkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych i wątpliwości prosimy kierować na adres: rodo@acana.com.pl

Państwa dane będą przetwarzane:
- w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem.

Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. w celu przygotowania oferty zgodnie z przesłanym zapytaniem. Dane te nie są zapisywane, ani nie będą wykorzystywane w innych celach.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

         GALERIA