dsc0604-kopia

Targi Ślubne w Hotelu Antonio***

dsc0604-kopiaUnikCars już w najbliższą niedzielę 13.03.2016 zaprasza wszystkie zakochane pary w godzinach od 13:00 – 17:00 do Hotelu Antonio. Hotel stanowi doskonałe miejsce do zorganizowania niezapomnianego i eleganckiego wesela, ale także jedynych w swoim rodzaju Targów Ślubnych w pełnej uroku miejscowości Jelcz – Laskowice.

W ciągu kilku godzin, w jednym miejscu, będzie można zaplanować cały przebieg idealnego ślubu, który na długo zostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości, a dla Was niech będzie pięknym wspomnieniem do końca życia!

Tradycyjnie pojawią się m.in. salony sukien ślubnych, fryzjerzy, kosmetyczki, fotografowie, kamerzyści, jubilerzy, zespoły muzyczne, kwiaciarnie i wiele, wiele innych.
Będzie tam i UnikCars, oraz możliwość dopasowania zabytkowego samochodu, który pięknie wkomponuje się w całość wymarzonego ślubu oraz sprawi, że każda para młoda poczuje się UNIKatowo!

Ale… to nie koniec niespodzianek dla przyszłych nowożeńców! Mamy przyjemność poinformować, że kolejne Targi Ślubne odbędą się 20.03.2016 w 3-gwiazdkowym położonym w bezpośrednim sąsiedztwie pełnego zabytków Brzegu, Hotelu Antonio Conference.

 

Hotel Antonio ***
Ul. Wrocławska 10
Jelcz Laskowice

Hotel Antonio Conference ***
Ul. Motoryzacyjna 2
Skarbimierz-Osiedle

WSTĘP DARMOWY
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!