aktualnosc

Zapraszamy na MEGA DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE!

Jesteście zaręczeni ? A może dopiero po cichu o tym myślicie? Planujecie huczny ślub a może małą, skromną uroczystość? Marzy Wam się przejazd do kościoła amerykańskim, sportowym klasykiem a może wolicie ekskluzywną limuzynę?

Dobra okazja aby przygotować się do tego wyjątkowego dnia w najlepszy sposób. Już w najbliższą niedzielę na Stadionie Wrocław niezwykłe wydarzenie. MEGA DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE! Na pięknej scenie, doskonale nagłośnionej, w świetle reflektorów okazja aby zobaczyć wyjątkowe pokazy mody ślubnej i wieczorowej a także  pokazy tańca towarzyskiego i wiele innych atrakcji.

Na odwiedzających, między godziną 10-17, czeka bezpłatny katalog, który ułatwi zaplanowanie ślubu marzeń, a na stoisku UnikCars kupony rabatowe, uprawniające do zniżek przy wypożyczeniu auta.

Organizatorzy zapewnili bezpłatne parkingi dla wystawców i odwiedzających, a łatwy dojazd na stadion pomoże przyszłym nowożeńcom w przyjemny sposób odwiedzić stoisko UnikCars, na które bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy!

targi-unikcars-wroclaw

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz