Klasyczne samochody na wynajem do filmu

Czy wyobrażasz sobie Jamesa Bonda bez superszybkiej, naszpikowanej nowinkami technicznymi, a przede wszystkim efektownej maszyny? Albo Burta Reynoldsa bez słynnego Pontiaca w kultowej trylogii „Mistrz kierownicy ucieka”? Samochody odgrywają istotną rolę w produkcjach filmowych. Czasem stanowią estetyczne tło dopełniające ważne ujęcie czy sekwencję, ale nierzadko stają się niezbędnym bohaterem obrazu. Brawurowe ucieczki głównych postaci albo spokojne, weekendowe przejażdżki samochodem to ważne sceny, w których liczy się nie tylko gra aktorska bohaterów, ale również odpowiedni pojazd.

Czytaj więcej

Wypożyczalnia aut do filmu i reklamy

Firma UnikCars oferuje kompleksowy wynajem aut do filmu. Specjalizujemy się w dostarczaniu klasycznych samochodów i unikalnych pojazdów do sesji filmowych i produkcji kinowych. Oferujemy zadbane i sprawne auta na plany filmów pełnometrażowych, seriali i reklam. Nasze klasyczne samochody na wynajem grały w wielu słynnych produkcjach. Z oferty UnikCars chętnie korzystają ekipy filmowe, ale również twórcy reklam i teledysków muzycznych. Posiadamy szeroki wybór klasycznych pojazdów, spośród których z pewnością znajdziesz maszynę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Motoryzacja, a zwłaszcza zabytkowe klasyki to nasza pasja. Regularnie szukamy nietuzinkowych modeli i z wielką starannością i precyzją pracujemy nad odzyskaniem ich dawnego blasku. Dzięki temu masz pewność, że wynajmiesz zadbany w najmniejszych szczegółach, perfekcyjnie wykończony i w pełni sprawny pojazd. Nasze samochody filmowe zawierają oryginalne części i elementy, co jeszcze bardziej pomoże oddać klimat dawnych lat.

Mamy bogate doświadczenie w dostarczaniu klasycznych aut dla rozmaitych gatunków oraz rodzajów produkcji telewizyjnych i filmowych. Pomożemy Ci w znalezieniu pojazdu, który najlepiej odzwierciedla styl i specyfikację danej epoki, a przez to idealnie wpisze się w wymagania konkretnej produkcji.

Wyjątkowe samochody filmowe – klasyka w najlepszym wydaniu

Nasza unikatowa kolekcja samochodów filmowych obejmuje prawie 20 modeli, z których część pamięta lata dwudzieste ubiegłego stulecia. Wśród propozycji znajdziesz auta wojenne, a także amerykańskie i europejskie klasyki z lat trzydziestych, pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku.

Nasza oferta obejmuje wyjątkowe perełki motoryzacyjne. Jedną z nich jest srebrny Rolls Royce Silver Cloud III. To legenda motoryzacyjna i prawdziwy unikat. Model ten wyprodukowano w zaledwie 299 egzemplarzach! Nasz pojazd jest jednym z nich. Tym wyjątkowym samochodem z niemal 60-letnią tradycją podróżowała królowa Elżbieta II. Pojazd zachował się w stanie oryginalnym, bez zmian konstrukcyjnych.

Możesz też zdecydować się na Mercedesa 170 S z 1953 roku. Ten luksusowy, doskonale odrestaurowany pojazd zachwyca miłośników klasyki i elegancji. Na uwagę zasługuje perfekcyjnie zachowane wykończenie z drewna oraz chromowane detale.

Luksusowy Jaguar SS z 1939 roku został wyprodukowany tuż przed rozpoczęciem II Wojny Światowej. To jeden z najbardziej estetycznych, a przy tym najrzadszych modeli tej marki. Stanowi prawdziwy kąsek dla kolekcjonerów zabytkowych aut. Pięknie ozdobi plan filmowy każdej klasycznej, przedwojennej bądź powojennej produkcji.

Profesjonalny wynajem auta do filmu

To zaledwie kilka aut z bogatej kolekcji legendarnych samochodów klasycznych dostępnych w naszej wypożyczalni. Z pewnością wybierzesz spośród nich pojazd, który najlepiej spełni wymagania danej produkcji filmowej. Jeśli nie możesz znaleźć u nas na stronie samochodu, którego szukasz, również zachęcamy do kontaktu. Uruchomimy nasze kontakty i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać Twoim potrzebom i zaoferować perfekcyjnie dobrane klasyczne auta do filmu.

W roli głównej Unik Cars

Wyjątkowa kolekcja samochodów idealnie podkreśli charakter Twojego Eventu…. Możesz być pewien, że Twoje unikatowe produkcje filmowe, klipy muzyczne czy reklamy z udziałem najpiękniejszych klasyków motoryzacji po prostu będą zachwycać. Obejrzyj galerię aut i umów się na spotkanie. Pomożemy wybrać odpowiedni model, auto dostarczymy w wybrane miejsce. Zadbamy o to, aby stanowiło doskonałe tło dla Twojej produkcji filmowej… lub wystąpi w roli głównej.

Auta