Retro auta na imprezy od UnikCars

W obecnych czasach istnieje wiele różnych sposobów na to, aby wywrzeć duże wrażenie na uczestnikach rozmaitych imprez. Jednym z najbardziej efektownych są z kolei właśnie proponowane przez nas retro auta Wynajem dobrze zachowanego, zadbanego oldschoolowego pojazdu może znacząco podnieść rangę wydarzenia, a także – w połączeniu z odpowiednimi kreacjami – na czas jego trwania przenieść osoby biorące w nim udział do zupełnie innej dekady. Jakiej? O tym poniżej.
Czytaj więcej

UnikCars to wypożyczalnia aut retro z unikalną i niezwykle szeroką ofertą

Nasza oferta uwzględnia niezwykle zróżnicowane modele samochodów pochodzące z niejednorodnych okresów historycznych. Najstarszym z nich jest obecnie Hudson Essex Coupe wyprodukowany prawie sto lat temu, bo w roku 1928. Je to jedno z tych wyjątkowych aut, które pozwolą Ci cofnąć się w czasie i przestrzeni do urzekających swoją elegancją Stanów Zjednoczonych późnych lat 20.

Oczywiście przy tak zabytkowym pojeździe liczba atrakcji przez niego zapewnianych jest znacząco ograniczona – w tym konkretnym przypadku wyłącznie do roli dekoracyjnej czy też możliwości wsiadania do wnętrza i robienia zdjęć lub nagrywania filmów. Warto jednak uściślić pewną rzecz. Impreza składa się nie tylko z samej podróży do wyznaczonej lokalizacji. Wręcz przeciwnie, etap ten stanowi tylko jej preludium, podczas gdy kluczem do dobrej zabawy jest klimat i detale związane z właściwą częścią wydarzenia. W przypadku zatem imprez tematycznych samochód taki sprawdzi się doskonale właśnie bezpośrednio w miejscu imprezy, gdzie podbije jej walory dekoracyjne oraz wyrazistość zastosowanej konwencji bardziej niż jakikolwiek inny element.

Osobną kwestią jest też fakt, iż nasza wypożyczalnia retro samochodów w przypadku nieco młodszych modeli aut umożliwia wykorzystanie ich również do jazdy. Szczegółów w tym zakresie należy szukać jednak na podstronach dedykowanych konkretnym pojazdom. Z tego miejsca możemy zapewnić jedynie, że opcji jest naprawdę dużo, a całość oferty dla Twojej wygody podzieliśmy na kategorie grupujące w ramach siebie auta z lat: pomiędzy 20. a 30., 40. a 60., 70. a 90. oraz z okresu po roku 1990. Tak duża rozpiętość czasowa pozwoli Ci swobodnie poruszać się po historii światowej motoryzacji, dobierając pojazdy precyzyjnie do klimatu określonej imprezy.

Co świadczy o unikalności naszej floty aut retro?

Jest to przede wszystkim opisane wcześniej zróżnicowanie i przekrojowość naszej kolekcji, a jednocześnie również niemalże perfekcyjny stan nawet najstarszych z proponowanych przez nas modeli aut. Znajdziesz wśród nich pojazdy z czasów II wojny światowej, rozmaite ikony amerykańskiej oraz europejskiej motoryzacji, wozy, które brały udział w popularnych produkcjach filmowych, a także samochody wielokrotnie doceniane przez światowych monarchów, takich jak np. królowa brytyjska Elżbieta II. Istnieje bardzo niewiele firm w Polsce, które są w stanie zaoferować klientom równie szeroki wachlarz możliwości.

UnikCars – profesjonalna wypożyczalnia retro samochodów na imprezy w okolicach Wrocławiu

Z uwagi na lokalizację wypożyczalni UnikCars (Jelcz-Laskowice), jeśli chodzi o wynajmowane na imprezy samochody retro Wrocław i jego okolice stanowią podstawowy obszar naszego działania, w ramach którego pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeśli pochodzisz z tych rejonów lub planujesz organizację swojego wydarzenia w ich obrębie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać pojazd idealny do podkreślenia wyjątkowego charakteru Twojej imprezy.