Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie w zależności od oczekiwań, lokalizacji oraz trasy przejazdu. Szacunkowa cena wynajęcia pojazdu wynosi 350 złotych za godzinę, ale pamiętać trzeba, iż najkrótszy okres wynajmu wynosi 2 godziny. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie prowadzić będą wykwalifikowani szoferzy, dzięki czemu nie trzeba martwić się bezpieczeństwem w trakcie przejazdu.Dzięki wieloletniej pasji w zakresie restaurowania klasyków motoryzacyjnych możemy pochwalić się niepowtarzalną kolekcją zadbanych pojazdów. Wszystkie samochody w naszej ofercie są oczywiście ubezpieczone, co pozwala uniknąć dodatkowego stresu związanego z nieumyślnym uszkodzeniem. Ponadto oferujemy także kompleksowe wsparcie w zakresie udekorowania pojazdu na czas wesela (np. poprzez współpracę z pracownią florystyczną). Nie mamy wątpliwości, iż estetyka naszej kolekcji nie wymaga dodatkowych ozdobników, ale zadowolenie naszych klientów ma dla nas najwyższy priorytet. W kwestii takiej jak auto na wesele Jelcz Laskowice to miejscowość, w której na żywo zobaczyć można naszą kolekcję. Mając na uwadze wygodę i komfort przygotowaliśmy wirtualną galerię zdjęć oraz relacji z profesjonalnych sesji fotograficznych.

 

Czytaj więcej

Zabytkowe auto na wesele Wrocław z lat 20.-30.

UnikCars to wypożyczalnia auto na wesele, która pochwalić się może dwoma modelami legendarnego samochodu Hudson Essex. Wersja Couple z 1928 nadaje się w przypadku wesela jedynie do stacjonarnych sesji fotograficznych, ponieważ posiada ona tylko jedno miejsce dla pasażera. Nowszy i większy model z 1930 to zdecydowanie lepszy wybór, ponieważ pomieści on spokojnie szofera wraz z 3 miłośnikami amerykańskiej motoryzacji.

Unikatowy samochód na wesele Wrocław z lat 40.-60.

Jednym z najpopularniejszych i najoryginalniejszych pojazdów w naszej ofercie jest Jaguar SS z 1939 roku. Nazwa marki nie ma nic wspólnego z niemieckimi oddziałami Schutzstaffel (SS), ale ze względu na negatywne skojarzenia po wojnie zmieniono nazwę z SS Cars na znanego nam dziś Jaguara. Jest to jeden z pierwszych luksusowych modeli czteroosobowych pojazdów z zamkniętą kabiną, który dzięki pięknej barwie złamanej bieli doskonale pasuje do uroczystości weselnych.

W naszej ofercie znaleźć można też późniejsze modele znanych do dziś marek takich jak Mercedes 170S, Ford F1, Citroen B11 czy Rolls Royce Silver Cloud III. Wszystkie auta zostały starannie odrestaurowane pod okiem specjalistów nie tylko z zewnątrz, ale także i wewnątrz. W przypadku chęci wynajmu takiej perełki na wesele warto upewnić się wpierw czy posiada ona odpowiednią liczbę miejsc. Wszystkie wspomniane do tej pory modele zaliczyć można do kategorii zabytków, klasyków oraz pionierów w swojej kategorii.

Retro samochody na wesele Wrocław z lat 70.-90.

Wesela w stylu retro to jeden z najpopularniejszych obecnie motywów, na jakie decydują się świeżo zaręczone pary. Starsi goście z pewnością pamiętać będą jeszcze dobrze ten okres, młodsi zaś na pewno docenią ducha epoki. W kwestii takiej jak retro samochód na wesele Wrocław to jedno z wielu miast, w których warto skorzystać z naszej oferty wynajmu krótkoterminowego. Do najgłośniejszych przedstawicieli tej epoki w historii motoryzacji zaliczyć trzeba przede wszystkim amerykańskie muscle cary, ale nie można zapomnieć też o europejskich markach. Firmy takie jak Mercedes, Rolls Royce czy Daimler zdefiniowały w tamtym okresie pojęcie luksusowego samochodu. Wyposażenie i wnętrze takich pojazdów zaskoczyć może nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji, ponieważ w wielu przypadkach wykracza ono poza dzisiejsze standardy.

Do ślubu autem od Unikcars

Ślub to wyjątkowy dzień, warto dlatego postawić na pewne firmy i organizatorów. W przypadku wyboru auta szczególnie ważne jest bezpieczeństwo, niezawodność i profesjonalna obsługa ceremonii. Dla nas to podtsawa, dodatkowo bogata oferta modeli gwarantuje, że Para Młoda zawsze znajdzie wymarzone auto do ślubu. Nasi Klienci mają wysublimowany gust, chętnie decydują się na zabytkowe pojazdy z lat 30tych i 50tych, auta w kolorze złamanej bieli, aby podkreślać wyjątkowy charakter uroczystości. Z przyjemnością sięgają po zabytkowe samochody, rezygnując z nowoczesnych sportowych aut, limuzyn. Absolutnym królem jest Jaguar SS, przepiękny model, doskonale zachowany. Jego cudowna czerwona kanapa wewnątrz, w zestawieniu z bielą sukni ślubnej urzeka, dodatkowo szofer – taką podróż pamięta się całe życie. Naszą rolą jest słuchać Klientów i jedynie zaprezentować bogatą ofertę unikatowych modeli a one w jakiś magiczny sposób oczarowują Pary młode i wybór staje się prosty.

Auta