Mercedesem we włoskim stylu?

Dobrze wiemy, że piękne zdjęcia nie tylko potrafią cieszyć oko, ale także pomagają w w trudnych wyborach. Podczas procesu organizacji ślubu Pary Młode podejmują dziesiątki ważnych decyzji. Zdjęcia stanowią doskonałą inspirację i pomagają krystalizować marzenia o tym wyjątkowym dniu.

Zobaczcie naszą wyjątkową sesję zdjęciową, która powstała na zamówienie LaNoce. La Noce to nowo powstała marka w branży ślubnej. Niezwykle kreatywne dziewczyny Asia i Marika pomagają zaczarować dzień ślubu w wyjątkową uroczystość. La Noce świadczy usługi kompleksowej oraz częściowej organizacji wesel i eventów. Firmę tworzą dwie kreatywne i pełne pasji dziewczyny, które same o sobie mówią tak: „Łamiąc stereotypy wychodzimy poza znane schematy tradycyjnych przyjęć. Spełniamy marzenia, tworząc niezapomniane i pełne pozytywnych emocji chwile.

Nasze niezwykłe auta stały się doskonałą scenerią do sesji ślubnej w stylu włoskim. Wybraliśmy zabytkowe samochody w wersji black&white, aby podkreślić elegancki charakter wydarzenia i zgrać się ze stylizacjami Młodych.

Pierwszym wyborem stała się Mercedes Benz SL – zwany Pagodą. To auto nie pozostawia wątpliwości, doskonale sprawdza się w sesjach zdjęciowych. Luksusowa tapicera eksponuje biel sukni ślubnej, a śmietankowy kolor karoserii doskonale pasuje do garnituru.

 

Nie bylibyśmy sobą, gdyby ten wyjątkowy dzień poświecić jednemu autu. Z rozmachem i wielką frajdą przygotowana sesja przez dziewczyny z La Noce to także kadry z roli głównej z Mercedesem 170. 

Elegancja, urok i szczypta tajemniczości Mercedesa po prostu zachwycają. Piękna okolica Hotelu Mieszko i Jagienka w Sobótce idealnie pasuje do uroczystości w tym stylu. Zobaczcie sami, jak w obiektywie fotografa Marka Marzejki prezentuje się nasz zabytkowe auta do ślubu.

 

 

 

 

 

Powrót