Od lat z wielką pasją rozwijamy prywatną kolekcje zabytkowych klasyków motoryzacji.
Szukamy nietuzinkowych modeli, z największą dbałością pracujemy nad odzyskaniem ich dawnego blasku. Uwielbiamy wyzwania i z wielką przyjemnością je podejmujemy. Chwila, gdy polerowanie karoserii jest ostatnim elementem pracy na nim, daje niezwykłą radość. Choć duszę w tych zabytkowych modelach potrafimy dostrzec znacznie wcześniej. Kiedy nasze spotkanie jest miłością od pierwszego wejrzenia, auto trafia do naszej kolekcji.

Unikalna kolekcja

Pieczołowicie skomponowana, prywatna kolekcja zabytkowych samochodów to wielka miłość Właścicieli. Dzięki pasji i szerokiej wiedzy z zakresu klasycznej motoryzacji kolejne modele w „stajni” Unikcars stały się podwaliną unikatowej oferty aut do wynajęcia na różne okazje. Zadbane w najdrobniejszych szczegółach auta, z najwyższą troską o oryginalne części i klimat dawnych lat. Przekrojowa i bardzo szeroka kolekcja to blisko 20 modeli, z których część pamięta lata 20te ubiegłego wieku. Wojenne modele uzupełnione są o europejskie i amerykańskie klasyki z lat 30tych, 50tych i 60tych, pięknie ilustrując dawnego ducha motoryzacji. Są też modele, które miały zaszczyt wozić samą Królową Elżbietę II,  czy grać w znakomitych produkcjach filmowych. Każdy z nich w doskonałej sprawności.

Legendy motoryzacji

Nasze zabytkowe auta idealnie harmonizują z estetyką ślubną i weselną, stąd tak często Pary Młode wybierają wymarzony model. Niezwykła aura otaczająca legendy motoryzacji znajdujące się w kolekcji UnikCars sprawia, że wynajem naszych samochodów to nie tylko wesela. Z naszej oferty samochodów zabytkowych, korzystają chętnie także ekipy filmowe, producenci klipów muzycznych, gwiazdy estrady czy organizatorzy innych niezwykłych eventów. Zdarza się także, że wynajmowane są do sesji w studnio z udziałem modeli i modelek oraz dzieci.