Nowość – Mercedes 170S w naszej stajni!

Długo czekaliśmy na ten moment. Obok niezwykłych cudów motoryzacji, które znajdziecie w naszej ofercie, swoje miejsce znalazł także Mercedes 170S. Dopracowany w najdrobniejszych detalach. W głębokiej czerni tego luksusowego modelu zakochają się wszyscy fani klasycznej motoryzacji.  Poznajcie bliżej auto, które zachwyca wielu prawdziwych koneserów.

Mercedes-Benz 170 S to luksusowy samochód, który był produkowany przez Mercedes-Benz od 1949 do 1955 roku w różnych wersjach z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Początkowo oferowany był z 1,8-litrową wersją 1,7-litrowego rzędowego, czterocylindrowego silnika M136, stosowanego w nieco mniejszym modelu 170 V. Był to pierwszy Mercedes-Benz, który w nazwie nosił przyrostek „S” (od Sonder modell (model specjalny), oznaczający wyższy poziom komfortu i jakości. Z tego względu, jego odbiorcami byli właściciele dobrze prosperujących firm i dyrektorzy przedsiębiorstw.

Nasz model posiada 4 cylindrowy silnik o pięknym brzmieniu i manualną skrzynię biegów. Jest doskonale odrestaurowanym pojazdem. Jego nietuzinkowe kierunkowskazy zachwycają nawet laików, gdy włączone pojawiają się między drzwiami kierowcy, a pasażera.

To auto zachwyci pary młode, które cenią sobie klasykę i elegancję. Jego atutem jest przepiękne wnętrze, doskonale zachowane wykończenie z drewna oraz chromowane detale.

Powrót