Ślub w zimowej odsłonie

Można spotkać się z opinią, że piękne i klimatyczne wesele organizowane są wyłącznie w letnich miesiącach. Zachwycające zielone plenery i ciepłe dni mają w sobie niewątpliwie sporo uroki.

Pokażemy wam dziś jednak propozycję zimowej odsłony ślubnej z udziałem naszego Mercedesa Benz 280 SE.

To jasne, że pogoda jest ogromnym sprzymierzeńcem ślubnym i to niezależnie od pory roku. Wyobraźcie sobie spadające z nieba płatki śniegu, Tysiące migocących lampek, które podkreślają charakter uroczystości. Zobaczcie sami zimowy klimat ślubu, jesteśmy przekonani, że ceremonia w takim stylu zachwyci i Was.

Zimową porą warto podkreślić dekoracjami okres, w którym odbędzie się wydarzenie. Nie brońcie się prze szalonymi, karnawałowymi akcentami, postawcie na brokat, kryształki czy świetlne girlandy. Z pewnością z oświetleniem możecie poszaleć, które nada niezwykłej atmosfery właśnie zimą.

To ważne, aby szczególnie zaplanować odpowiednie ubranie, okrycie wierzchnie z powodu niepewnej pogody. Ogromnym atutem zimowych ślubów będzie większa dostępność sal, możliwe nawet, że także niższe ceny.

A jakie auto wybrać na zimową ceremonię zaślubin? Nasza propozycja to Mercedes Bezn 280 SE – jeden z najmocniejszych modeli luksusowej generacji limuzyn Mercedes-Benz W108. Zastąpił w ofercie tzw. popularne „Skrzydlaki“, stając się jednocześnie trzecią generacją Klasy S, do tej pory znanej ze swojej ekskluzywności i prestiżu.

Zobaczcie sami niezwykłą sesję zorganizowaną we współpracy z LaNoce.

Ta niezwykła zimowa sesja powstała w kooperacji z wieloma niezwykłymi markami. Autorem fotografii jest Bartek, który przepięknie fotografuje Miłość – https://www.bfmilosc.com/

Powrót