Rok produkcji

1968

Pojemność silnika

7020 cm³

Moc

300 km

Masa własna

1855 kg

Pontiac Bonneville to ogromne, najcięższe w swojej klasie, przestronne auto, które cieszyło się dużym zainteresowaniem na rynku amerykańskim ze względu na sportową sylwetkę. Nadwozie GM B, na którym został zrobiony Pontiac jest 4. najlepiej sprzedającym się nadwoziem w historii motoryzacji.

Model ten, ze względu na swój unikatowy wygląd i charakter, był wielokrotnie wykorzystywany w różnych reklamach oraz produkcjach filmowych, takich jak „Aniołki Charliego”, „Bullitt”, „Kojak” czy w serialu „Starsky i Hutch”. Rodzina modeli z roku 1968 została wyposażona w kilka istotnych elementów odróżniających je od innych: uchylane szyby boczne, zmodyfikowany grill z charakterystycznymi zasłonami reflektorów oraz tylne oświetlenie.

Jeśli poszukujesz auta, które sprawi, że będziesz z daleka wyróżniał się na drodze, to Pontiac jest idealnym wyborem. Ze względu na unikatowy charakter, przepiękną tapicerkę i otwierany dach pary wybierają go z niezwykłą lubością do letnich ślubów i sesji zdjęciowych. Auto pomieści 3 osoby oraz kierowcę.

 

3 osoby + kierowca

2 drzwiowe

Do sesji

Do ślubu

Opinie

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twoja opinia *