Koszt wynajęcia to cena od 350 zł za godzinę.
Minimalny czas wynajęcia samochodu to 2 godziny. Pamiętajcie jednak, że każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy dokładną cenę, gdy tylko poznamy Wasze oczekiwania, miejsce i trasę przejazdu. Jesteśmy pewni, że będziecie usatysfakcjonowani.

Nasze auta prowadzą doświadczeni szoferzy, dla których tajniki jazdy autem z lat 20tych czy 30tych są doskonale znane. Dzięki temu możecie czuć się swobodnie i bezpiecznie, bez zmartwień o to, jak prowadzić zabytkowe auto, ciesząc się po prosu z jazdy.

Jeśli uważasz, że wybrane przez Ciebie auto wymaga specjalnej dekoracji to oczywiście możliwe. Możesz zlecić nam usługę – w Twoim imieniu załatwimy wszystko z pracownią florystyczną lub też udostępnimy auto do samodzielnej dekoracji.
Pamiętajcie proszę, że urok tych aut jest tak duży, że najczęściej dekorację nie są potrzebne.

Oczywiście, wszystkie auta z kolekcji są ubezpieczone. Prosimy jednak o traktowanie ich ze szczególną uwagą, aby swoim pięknem mogły cieszyć jeszcze przez długie lata.

Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni model z kolekcji. Potwierdzimy dostępność. Po wstępnej rezerwacji podpiszemy umowę. Gwarancją będzie zadatek, płatność możesz dokonać osobiście lub przelewem. Pozostałą kwotę możesz wpłacić dopiero po wykonaniu usługi. Wygodne, prawda?

Nie, modele 2 osobowe dedykowane są wyłącznie do sesji zdjęciowych.
Szukaj ikonki, która o tym informuje. Pamiętaj jednak, że możesz wybrać inne auto do ślubu, inne do sesji zdjęciowej.

Wybrałeś już model? To świetnie, zobacz na ikonki informujące o tym, ilu pasażerów, oprócz kierowcy może podróżować tym autem. Jeśli marzysz o kameralnej przejażdżce wybierz model 2+1, jeśli zaś chciałbyś zebrać większą ekipę zobacz auta, które zmieszczą nawet 4 osoby poza kierowcą.